top of page

DETAILING

Sníte o tom, že Váš vůz bude stále krásný a ochráněn před oděrkami a vlivy životního prostředí? Tak pak se můžete těšit na služby detailing pod značkou SuperCarService.

Jako jednu z nejčastějších ochran laku nabízíme polepy těmi nejmodernějšími foliemi (čiré, matné a barevné). Můžete si vybrat z celopolepu, reklamního a designového polepu. Můžete si i přát polepit jen některé části vozu.

Další variantou ochrany vozu je jeho renovace, kompletní leštění a čištění s aplikace keramické ochrany se špičkovou nano technologií od firmy CarPro v rukou našich odborníků. Domluvíme se s Vámi na všech detailech ohledně detailingu vozu a jeho službách. Můžete si vybrat z několika variant ochrany Vašeho vozu nebo z mnoha doplňkových služeb. Spolu vybereme tu nejlepší variantu pro Vaše vozidlo s finální cenovou nabídkou. Po jejím schválení začíná naše zábava a radost dělat vozidla ještě krásnější. Váš vůz bude po předání na silnicích vypadat jako žádné jiné a každý se za ním otočí.

Nabízíme také variantu polepu pouze vybraných částí vozu a zbytek projde službou detailing s kompletní ochranou laku ale i aplikované fólie.

bottom of page